| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | F0803M-0.5F/M8 |
| MOQ: | 50 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Προσωρινή τοποθέτηση |
| Ονομασία προϊόντος | Συνδετήρας τοποθέτησης πάνελ M8 |
| Επαφές | 0.5m προσύρματα |
| Φύλο | Άντρας |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 3Α |
| Τετάρτη | 60V |
M8 πίνακα τοποθέτησης αρσενικό συνδέσμο με 3/4/5/6/8 ράβδους διαμόρφωση, με εμπρόσθια τοποθέτηση και 0,5m προκαθορισμένα καλωδιασμένο ίσιο καλώδιο τερματισμού.
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-104 |
|---|---|
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό στέγασης | Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | > 100 |
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Αναθέτηση καρφίτσας | Τύπος εγκατάστασης | Κωδικοποίηση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | Τετάρτη | Κεφάλαιο 3 | Τερματισμός επαφών | Αριθμός μοντέλου. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Προσωρινή τοποθέτηση | Α | 3Α | 60V | Καθαρός. | 0.5m Προσύρματα | M0803M-0.5F/M8 |