| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | F1203M-SF/M16 |
| MOQ: | 50 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος | Συνδετήρας M12 |
| Περιγραφή | Αρσενικοί συνδετήρες φλάντζας |
| Τάση | 250V |
| Επαφές | Υποδοχή συγκόλλησης |
| Κωδικοποίηση | A |
| Pin | 3 |
| Πρότυπο | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Υλικό παξιμαδιού επαφής | Ορείχαλκος, επιχρωμιωμένος |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Ορείχαλκος, επιχρυσωμένος |
| Υλικό φορέα επαφής | PA, μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | TPU, μαύρο |
| Υλικό στεγανοποίησης | FPM/FKM |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
| Κύκλοι σύζευξης | >100 |
| Βαθμός προστασίας | IP67 |
| Αντιστοίχιση ακροδεκτών | |
|---|---|
| Τύπος στήριξης | Μπροστινή στήριξη |
| Κωδικοποίηση | A |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4A |
| Τάση | 250V |
| Έξοδος καλωδίου | Ευθύς |
| Τερματισμός επαφών | Υποδοχή συγκόλλησης |
| Αριθμός ανταλλακτικού | F1203M-SF/M16 |