| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | RJ45S-10/E10K |
| MOQ: | 80 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pin | 4 |
| Υλικό σώματος λαβής | TPU, μαύρο |
| Υλικό παξιμαδιού επαφής | Ορείχαλκος, επιχρωμιωμένο |
| Υλικό στεγανοποίησης | FPM/FKM |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
| Τάση | 48V |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1.5A |
Η σύνδεση RJ45 κατασκευάζεται με υλικά υψηλής ποιότητας για να διασφαλίσει την ανθεκτικότητα και τη μακροζωία. Το υλικό φορέα επαφής είναι PA (μαύρο), παρέχοντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά και προστασία από τη διάβρωση. Αυτό το υλικό προσφέρει επίσης υψηλή αντοχή στη θερμότητα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση σε αυξημένες θερμοκρασίες.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος σπειρώματος | RJ45 |
| Υλικό παξιμαδιού επαφής | Ορείχαλκος, επιχρωμιωμένο |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Ορείχαλκος, επιχρυσωμένο |
| Υλικό φορέα επαφής | PA, μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | TPU, μαύρο |
| Υλικό στεγανοποίησης | FPM/FKM |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤5mΩ |
| Βαθμός ρύπανσης | 3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85℃ |
| Κύκλοι ζεύξης | >100 |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Ανάθεση Pin | Χρώμα καλωδίου | PIN | Ονομαστικό ρεύμα | Τάση | Διατομή καλωδίου | Έξοδος καλωδίου | Μήκος | Αριθμός μοντέλου |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = YE 2 = OR 3 = WH 6 = BU |
4PIN | 1.5A | 48V | 2×2×0.25, θωρακισμένο (2×2×24AWG) | Ευθεία | 10M | RJ45S-10/E10K |
Η σύνδεση RJ45 είναι κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές δικτύωσης, όπως:
Αυτό το προϊόν κατασκευάζεται στην Guangdong, Κίνα.
Ναι, αυτό το προϊόν είναι πιστοποιημένο κατά CE.
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 80 τεμάχια.
Ναι, προσφέρουμε διαφορετικές τιμές ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας.
Το προϊόν συσκευάζεται σε πολυσακούλες μέσα σε χαρτοκιβώτια εξαγωγής.
Ο χρόνος παράδοσης είναι 5-8 εργάσιμες ημέρες για MOQ (80 τεμάχια). Για μεγαλύτερες ποσότητες, επικοινωνήστε με τον πωλητή.
Δεχόμαστε T/T, Western Union και MoneyGram.
Η παραγωγική ικανότητα είναι 100.000 τεμάχια ανά μήνα.