| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | RJ45S-2/E10K |
| MOQ: | 80 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Υλικό σώματος πρόσφυσης | ΤΡΥ, μαύρο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1.5Α |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Τετάρτη | 48V |
| Τύπος νήματος | RJ45 |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
Αυτός ο υψηλής απόδοσης RJ45 σύνδεσμος διαθέτει διπλή προστασία και αδιάβροχη βαθμολογία IP20, καθιστώντας τον ιδανικό για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.διατηρεί αξιόπιστη απόδοση σε περιβάλλοντα υψηλής κυκλοφορίας όπως τα κέντρα δεδομένων.
| Τύπος νήματος | RJ45 |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό στέγασης | ΤΡΥ, μαύρο |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | > 100 |
| Στον βαθμό προστασίας | IP20 |
| Αναθέτηση καρφίτσας | Χρώμα καλωδίου | ΠΙΝ | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | Τετάρτη | Διάμετρος καλωδίου | Κεφάλαιο 3 | Διάρκεια | Αριθμός μοντέλου. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = YE 2 = Ή 3 = ΛΔ 6 = BU |
4PIN | 1.5Α | 48V | 2x2x0.25, προστατευμένο (2×2×24AWG) Μπλε-πράσινο, PVC, Υπερβολική δόση = 6.5 |
Καθαρός. | 2M | RJ45S-2/E30K |