| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | M1204DM-10-M1204DM/E301 |
| MOQ: | 50 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | 60V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Πινάκια | 4 |
| Χρώμα καλωδίου | 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GN(+rx) 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 2 Α |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Κωδικοποίηση | D |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-101 |
|---|---|
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα, από χαλκό, νικελωμένα |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό στέγασης | ΤΡΥ, μαύρο |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | > 100 |
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Χρώμα καλωδίου | Κωδικοποίηση | Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | Τετάρτη | Διάμετρος καλωδίου | Κεφάλαιο 3 | Διάρκεια | Αριθμός μοντέλου. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GH(+rx0 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
D | 2Α | 60V | 2x2x0.25Κρυμμένο. (2×2×24AWG) Μπλε-πράσινο, PVC, Υπερβολική δόση = 5.6 |
Καθαρός. | 10M | M1204DM-10-M1204DM/E301 |