| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | F1203MA-PF/M12C |
| MOQ: | 50 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Περιγραφή | M12 Κωνική σύνδεση |
| Τύπος | PCB |
| Κατηγορία ισχύος | 4A/250V |
| Πινάκια | 2/3/4/5/6/7/8/12 |
| Κωδικός | Α/Β/Δ |
| Ονομαστική τάση παλμού | 2500V |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-101 |
| Υλικό νιφάδων επαφής | Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές για την κατασκευή οπτικών συσκευών |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο |
| Υλικό στέγασης | PBT/PA, μαύρο |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40~+80°C |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | ≥ 500 |
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |