| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | F7804M-0.5R/13.5 |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κεφάλαιο 3 | Καθαρός. |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Περιγραφή | 7/8" |
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο. |
| Κρυμμένο | - Όχι, όχι. |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Τετάρτη | 300V |
| Περιγραφή | 7/8" |
| Υλικό νάτλων επαφής | Άλλα, από χάλυβα |
| Μέτρο προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Κωδικοποίηση | Α |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
| Υλικό σφραγίδας | Δοκιμαστικό μέσο |
| Μέγιστη πίεση | 150 PSI |
| Τύπος σύνδεσης | Άντρας |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |