| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | M1204DM-5-M1204DM/E301 |
| MOQ: | 50 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Ο ανδρικός σύνδεσμος M12 είναι ένας υψηλής ποιότητας σύνδεσμος με κωδικό Α σχεδιασμένος για αξιόπιστες συνδέσεις σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτό το M12 Connector εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση και ασφαλείς συνδέσειςΕίναι κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα με θερμοκρασία περιβάλλοντος από -25 έως +85°C, καθιστώντας το ιδανικό για ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών συνθηκών.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 61076-2-101 |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 2A/1.5A/0.5A |
| Στον βαθμό προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Αντίσταση επαφής | ≤ 5mΩ |
| Κωδικοποίηση | Δ/Α/Χ |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| μήκος καλωδίου | 2M/5M/10M |
| Χρώμα καλωδίου | 1=BN 2=WH/GN 3=Η 4=GN |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 100MΩ |
| Κωδικοποίηση | Δ/Α/Χ |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 3 |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | > 100 |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 2A/1.5A/0.5A |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Κεφάλαιο 3 | Καθαρός. |
| Τετάρτη | 60V/30V/50V |
Το M12 Angle Cable Connector είναι ένα ευέλικτο και αξιόπιστο προϊόν κατάλληλο για διάφορα βιομηχανικά σενάρια.ανταποκρίνεται σε διεθνή πρότυπα ποιότητας και επιδόσεων.
Διατίθεται με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 50 τεμαχίων και διαπραγματεύσιμη τιμή, ο συνδετήρας είναι κατάλληλος τόσο για μικρομεσαία όσο και για μεγάλα έργα.διασφάλιση αντοχής και αξιοπιστίας σε περιβάλλοντα βαθμού ρύπανσης 3.
Το προϊόν μας έρχεται με ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη για την εγκατάσταση, την αντιμετώπιση προβλημάτων και τη συντήρηση.και ρύθμιση συσκευής για τη διασφάλιση βέλτιστης απόδοσης.
Κάθε σύνδεσμος M12 είναι προσεκτικά συσκευασμένο σε προστατευτικό πλαστικό περίβλημα μέσα σε ανθεκτικά χαρτόνια για ασφαλή μεταφορά.με αριθμούς παρακολούθησης που παρέχονται για την παρακολούθηση των μεταφορών.