| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | M7803F-2/P00K |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό φορέα επαφής | ΠΑ, μαύρο. |
| Υλικό επιφάνειας επαφής | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μέτρο προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Κωδικοποίηση | Α |
| Κύκλοι ζευγαρώματος | > 100 |
| Υλικό καλωδίων | PVC, μαύρο |
| Περιγραφή | 7/8 "Συνδετήρας καλωδίων |
| Τετάρτη | 600V |
| Χρώμα καλωδίου | 1=GN/YE,2=BN,3=BU |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25~+85°C |
| Κωδικοποίηση | Α |
| Υλικό στέγασης | ΤΡΥ, μαύρο |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 8Α |
| Μέτρο προστασίας | Διάκριση IP67 |
| Υλικό νάτλων επαφής | Άλλα, από χάλυβα |
| Περιγραφή | 7/8 "Συνδετήρας καλωδίων |
| Τύπος συνδέσμου | Καθαρός. |
| Τετάρτη | 600V |