| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | KAWPN32X00/0032N/0032/16X16N/16X16 |
| MOQ: | 5 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Συσκευασία πολυβάτων |
| Όροι πληρωμής: | T/T,MoneyGram,Western Union |
| Σχήμα | Τύπος | Διάδρομοι | Τύπος εξόδου |
|---|---|---|---|
| Καθορισμός των προδιαγραφών | Ψηφιακή ενότητα εισόδου | 32 DI | - |
| Καθορισμός των επιβατών | Ψηφιακή μονάδα εξόδου | 32 DO | Εθνικό Πρόσωπο |
| Καθορισμός | Ψηφιακή μονάδα εξόδου | 32 DO | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| Καθορισμός των προδιαγραφών | Ψηφιακή μονάδα I/O | 16 DI + 16 DO | Εθνικό Πρόσωπο |
| ΚΑWPN16X16 | Ψηφιακή μονάδα I/O | 16 DI + 16 DO | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Δύναμη εισόδου | 2W |
| Τεχνολογία | 24VDC (± 25%) |
| ρεύμα εισόδου | 3mA |
| ρεύμα εξόδου | Μέγιστο 500mA |
| Τετάρτη | 500V |
| Μέθοδος απομόνωσης | Οπτικοσύνδεσμος |
| Λογική εισόδου 1 | 15 ~ 30V |
| Λογική εισόδου 0 | -3~3V |
| Λογική εξόδου 1 | 15 ~ 30V |
| Λογική εξόδου 0 | -3~3V |
| Μέγεθος | 100 x 100 x 42,5 χιλιοστά |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20~80°C |
| Κλάση προστασίας. | IP20 |
| Διασύνδεση | 2×RJ45 (X1/X2) + Τύπος-C |
| Εγκατάσταση | ΔΙΝ Σιδηρόδρομος (35mm) |
| Πιστοποίηση | CE |