| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | US-05TH |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Κατάσταση Προϊόντος | Απόθεμα |
| Λειτουργία | POE |
| Λειτουργία Επικοινωνίας | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Τάση τροφοδοσίας | DC12-52V(POE) |
| Μνήμη πακέτων | 1 Mbit |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2 K |
| Ενδεικτική λυχνία τροφοδοσίας | PWR |
Η σειρά US υποστηρίζει εφεδρική είσοδο τροφοδοσίας 12~52VDC με διπλό μηχανισμό προστασίας: προστασία αντίστροφης πολικότητας τροφοδοσίας και ασφάλεια υπερβολικού ρεύματος. Αυτοί οι ανθεκτικοί μη διαχειριζόμενοι διακόπτες λειτουργούν σε θερμοκρασίες από -40°C έως 75°C, καθιστώντας τους ιδανικούς για σκληρά περιβάλλοντα. Η εξοικονόμηση χώρου με στήριξη σε ράγα DIN, η βαθμολογία προστασίας IP40 και οι ενδείξεις LED παρέχουν αξιόπιστες λύσεις δικτύου plug-and-play.
| Περιγραφή προϊόντος | Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet 5 θυρών χωρίς διαχείριση με PoE (Προαιρετικό) |
| Περιγραφή θύρας | 5 x RJ45 θηλυκή 8 ακίδων 1-θύρα 10/100/1000Base-T(X) uplink 4-θύρες 10/100/1000Base-T(X) downlink Αυτόματη διασταύρωση MDI/MDI-X, αυτόματη διαπραγμάτευση |
IEEE802.3, IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab1000Base-T; IEEE802.3at; IEEE802.3af; IEEE802.3z1000Base-X; IEEE802.3x
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~75°C (-40~167°F) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~75°C (-40~167°F) |
| Σχετική υγρασία | 5% ~ 95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Τάση εισόδου | DC12-52V/DC 48-52V(PoE) |
| Ακροδέκτης σύνδεσης | Αποσπώμενο μπλοκ ακροδεκτών βιδών |
| Προστασία υπερβολικού ρεύματος | Παρούσα |
| Προστασία αντίστροφης πολικότητας | Παρούσα |
| Περίβλημα | Μέταλλο |
| Βαθμολογία προστασίας | IP40 |
| Στήριξη | Ράγα DIN, τοίχος |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη, χωρίς ανεμιστήρα |
| Βάρος | 0.36Kg |
| Μέγεθος | 117.7 x 88.7 x 34mm (Μ x Π x Υ) |
| Μνήμη buffer πακέτων | 1.2 Mkbit |
| Διεύθυνση MAC | 2K |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 3W |
| Εύρος ζώνης | 14G |
| Ρυθμός προώθησης | 1.488Mpps |
| Καθυστέρηση | < 10μs |
| Λειτουργία προώθησης | Store-and-forward |