| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑΓΟ-ΕΚ |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σύζευξη μονάδας Ε/Ε |
| Αριθμός byte επικοινωνίας | 1024byte είσοδος ~1024byte έξοδος |
| Ρυθμός δεδομένων | 100Mbps |
| Δομή διεπαφής | RJ45*2 |
| Απόσταση σταθμού | ≤100m |
| Είσοδος τροφοδοσίας | 18~36VDC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 5VDC |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Αυτή η Σύζευξη Απομακρυσμένης Μονάδας Εισόδου/Εξόδου EtherCAT/IP Η Απόλυτη Λύση παρέχει ισχυρές δυνατότητες βιομηχανικής επικοινωνίας. Το EtherCAT (Ethernet Control Automation Technology) είναι ένα ανοιχτό, βασισμένο σε Ethernet σύστημα διαύλου πεδίου που αναπτύχθηκε για εφαρμογές αυτοματισμού που απαιτούν σύντομους χρόνους ενημέρωσης, χαμηλό jitter επικοινωνίας και οικονομικά αποδοτικό υλικό.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος | KAGW-EC |
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Σύμφωνα με τον κύριο σταθμό |
| Αριθμός τοπολογίας αλυσιδωτής σύνδεσης | ≤65534 |
| Αριθμός τοπολογίας Ε/Ε | ≤32 |
| Αριθμός byte επικοινωνίας | 1024byte είσοδος ~1024byte έξοδος |
| Ρυθμός δεδομένων | 100Mbps |
| Δομή διεπαφής | RJ45*2 |
| Απόσταση σταθμού | ≤100m |
| Είσοδος τροφοδοσίας | 18~36VDC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 5VDC |
| Απομόνωση και τάση αντοχής | 500V |
| Κατανάλωση ισχύος εξόδου | 1800mA |
| Πληροφορίες συναγερμού | Σφάλματα Ε/Ε και συναγερμοί αλλαγής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0~55℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |