| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑ3200 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Διανεμημένη μονάδα I/O |
| Ονομασία | 32 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 45mA |
| Αριθμός καναλιού εισόδου | 32 |
| Εισαγωγή | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| ρεύμα εισόδου | 3mA |
Η διαχείριση της ενέργειας στα εργοστάσια είναι ζωτικής σημασίας για τη μείωση του κόστους και την ελαχιστοποίηση της κατανάλωσης ενέργειας και των εκπομπών.Οι κατανεμημένες μονάδες I/O συλλέγουν δεδομένα από διάφορες ενεργειακές συσκευές (συμπεριλαμβανομένων των μετρητών ηλεκτρικής ενέργειας), μετρητές νερού και μετρητές φυσικού αερίου) για να καταστεί δυνατή η παρακολούθηση και ανάλυση της κατανάλωσης ενέργειας σε πραγματικό χρόνο.οι επιχειρήσεις μπορούν να αναπτύξουν αποτελεσματικές στρατηγικές εξοικονόμησης ενέργειας και να μειώσουν το λειτουργικό κόστος.
| Πρότυπο προϊόντος | ΚΑ3200 |
| Ονομασία του προϊόντος | 32 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Προδιαγραφή ισχύος | |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 45mA |
| Τεχνολογία | 24VDC |
| Επιτρεπόμενο εύρος | 24VDC ((± 25%) |
| Χαρακτηριστικά παραγωγής | |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 32 |
| Ενιαίος τύπος εισόδου | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| Εισαγωγική ονομαστική τάση | 24 VDC ((± 20%) |
| Εισερχόμενο λογικό σήμα 1 | 15 ~ 30V |
| Λογική εισόδου 0 σήμα | -3~3V |
| Ώρα αποσύνδεσης | Διαμορφώνεται: 1 ~ 10ms, προεπιλεγμένη τιμή 3ms |
| Τυπική τιμή ρεύματος εισόδου | 3mA |
| Απομόνωση και αντίσταση τάσης | 500V |
| Μέθοδος απομόνωσης | Απομόνωση οπτικοσύνδεσμου |
| Φυσικές Ιδιότητες | |
| Διάσταση | 100 mm x 69,65 mm x 24 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25 έως 85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Σχέδιο εγκατάστασης της μονάδας
Διάγραμμα αποσυναρμολόγησης της μονάδας