| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑ40C |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | Μονάδα θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική λεωφορεία Ethernet |
| Ονομασία προϊόντος | Μονάδα εισόδου θερμοσύνδεσης (TC) 4 καναλιών |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 190mA |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Ποσοστό ανάλυσης | 0.1°C/ψηφιακό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Κατηγορία προστασίας | IP20 |
Απομακρυσμένη μονάδα Ε/Υ 4 καναλιών Θερμοσύνδεσμος Ethernet Μοντέλο θερμοκρασίας λεωφορείου για PLC
Οι ενότητες Ε/Υ είναι βασικά στοιχεία στα βιομηχανικά δίκτυα, παρέχοντας συνδεσιμότητα και έλεγχο για συστήματα, διαδικασίες και συσκευές.Επιτρέπει τη συλλογή δεδομένων από περιφερειακές συσκευές και παλαιό εξοπλισμό που μπορεί να μην είναι συμβατό με τα τυποποιημένα βιομηχανικά πρωτόκολλαΟι ενότητες αυτές μπορούν να συνδεθούν με διάφορες συσκευές, συμπεριλαμβανομένων αισθητήρων, ενεργοποιητών, οθονών και βαλβίδων, και να χρησιμεύσουν ως εξαρτήματα για PLC και HMI.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου. | ΚΑ40C |
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα εισόδου θερμοσύνδεσης (TC) 4 καναλιών |
| Προδιαγραφή ισχύος | |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 190mA |
| Χαρακτηριστικά εισόδου/εξόδου | |
| Αριθμός καναλιού | 4 |
| Μέθοδος σύνδεσης | Δύο τρόποι καλωδίωσης |
| Τύπος αισθητήρα | K,J,T,E,N,S,R,B,C,MV (Προεπιλεγμένη ρύθμιση: σχήμα K) |
| Αποζημίωση ψυχρών διασταυρώσεων | Εσωτερικό ή εξωτερικό διαμορφώσιμο RTD 2 καλωδίων |
| Ποσοστό ανάλυσης | 0.1°C/ψηφιακό |
| Ακριβότητα | ±0,5 °C |
| Απομόνωση και αντίσταση στην τάση | 500V σε τοποθεσία και ψηφιακές πλευρές, χωρίς απομόνωση μεταξύ των καναλιών |
| Φυσική ιδιοκτησία | |
| Διάσταση | 100 mm x 68 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25 έως 85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |