| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορ |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Υπερηχητικοί αισθητήρες U18 |
| Τύπος σύνδεσης | 5pin, σύνδεσμος M12 |
| Αξιολόγηση περιβλήματος | Διάκριση IP67 |
| Πρόσθετη τάση | 10-30V συνεχής |
| Πεδίο ανίχνευσης | 60-1000 mm |
| Άγρια ζώνη | 0-60 mm |
| Απόφαση | 0.17mm |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,15% F.S. |
| Σχήμα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορίσουν τις απαιτήσεις του παρόντος παραρτήματος. |
| Ακριβότητα | ± 1% (ενσωματωμένη αντιστάθμιση μετατόπισης θερμοκρασίας) |
| Χρόνος απόκρισης | 52 ms |
| Εναλλακτική υστερέση | 2 χιλιοστά |
| Συχνότητα εναλλαγής | 19Hz |
| Χρόνος εκκίνησης | < 500 ms |
| Αντίσταση φορτίου | I/ < 300 Ω, U/ > 1k Ω |
| ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤ 30mA |
| Υλικό | Χάλυβα νικελωμένο, πλαστικά εξαρτήματα, γυάλινη επωξική ρητίνη |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Βάρος | 38g |