| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 30-300mm |
| Τυφλή ζώνη | 0-30mm |
| Ανάλυση | 0.1mm |
| Χρόνος απόκρισης | 22ms |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC |
| Βαθμός προστασίας περιβλήματος | IP67 |
| Τύπος σύνδεσης | 5 ακίδων, σύνδεσμος M12 |
| Μοντέλο | U18-D300UIT-R00A |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Ακρίβεια | ±1% (με ενσωματωμένη αντιστάθμιση θερμικής μετατόπισης) |
| Χρόνος αρχικοποίησης | < 500ms |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC με προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Ενδείξεις LED | Κόκκινο: κανένα αντικείμενο δεν ανιχνεύεται (Ανάβει), Πράσινο: αντικείμενο ανιχνεύεται (Ανάβει) |
| Προστασία υπερβολικού ρεύματος | 200mA (οι LED αναβοσβήνουν ταυτόχρονα) |
| Αντίσταση φορτίου | I/ 1k Ohm |
| Τύπος εισόδου | Teach-in και συγχρονισμός |
| Υλικό | Επικασσιτερωμένος χαλκός, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Βάρος | 35g |
| Τύπος εξόδου | UI: 1 αναλογική έξοδος τάσης 0-10V + 1 αναλογική έξοδος ρεύματος 4-20mA, πάνω/κάτω |