| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημά |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 30-300mm |
| Τυφλή ζώνη | 0-30mm |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15% F.S. |
| Χρόνος απόκρισης | 22ms |
| Υστέρηση μεταγωγής | 2mm |
| Συχνότητα μεταγωγής | 45Hz |