| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Καθορισμός |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μονάδα IO |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 106mA |
| Τεχνολογία | 24VDC |
| Επιτρεπόμενο εύρος | 24VDC ((± 25%) |
| Ικανότητα οδήγησης | Μονόκαναλ 550mA |
| Τύπος φορτίου | Αντίσταση φορτίου, επαγωγικό φορτίο, φορτίο λαμπτήρα |
| Απομόνωση και αντίσταση τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
Το EtherCAT (Ethernet Control Automation Technology) είναι ένα ανοιχτό αρχιτεκτονικό, βασισμένο στο Ethernet σύστημα πεδινών λεωφορείων που έχει σχεδιαστεί για βιομηχανικό αυτοματισμό.παρέχει καθοριστική επικοινωνία με σύντομους χρόνους ενημέρωσης, χαμηλό jitter για συγχρονισμό, και οικονομικά αποδοτικές λύσεις υλικού.