| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑΓΟΥ-PN |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Αντάπτορας μονάδας εισόδου/εξόδου |
| Αριθμός τοπολογίας αλυσιδωτής σύνδεσης | ≤65534 |
| Αριθμός τοπολογίας εισόδου/εξόδου | ≤32 |
| Αριθμός bytes επικοινωνίας | 1024byte είσοδος ~1024byte έξοδος |
| Κατανάλωση ισχύος εξόδου | 1800mA |
| Πληροφορίες συναγερμού | Σφάλματα εισόδου/εξόδου και συναγερμοί αλλαγής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0~55℃ |
Ο Αντάπτορας Απομακρυσμένης Εισόδου/Εξόδου PROFINET με διεπαφή RJ45 παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση δικτύου για επικοινωνία βιομηχανικού αυτοματισμού, υποστηρίζοντας εφαρμογές πραγματικού χρόνου Ethernet, ελέγχου κίνησης, κατανεμημένου αυτοματισμού και ασφάλειας έναντι σφαλμάτων. Αυτή η τεχνολογία διαλειτουργικότητας μεταξύ προμηθευτών είναι πλήρως συμβατή με το βιομηχανικό Ethernet και τα υπάρχοντα συστήματα πεδίου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος | KAGW-PN |
| Μέθοδος διαμόρφωσης | Σύμφωνα με τον κύριο σταθμό |
| Αριθμός τοπολογίας αλυσιδωτής σύνδεσης | ≤65534 |
| Αριθμός τοπολογίας εισόδου/εξόδου | ≤32 |
| Αριθμός bytes επικοινωνίας | 1024byte είσοδος ~1024byte έξοδος |
| Ρυθμός δεδομένων | 100Mbps |
| Δομή διεπαφής | RJ45*2 |
| Απόσταση σταθμού | ≤100m |
| Είσοδος τροφοδοσίας | 18~36VDC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 5VDC |
| Απομόνωση και τάση αντοχής | 500V |
| Κατανάλωση ισχύος εξόδου | 1800mA |
| Πληροφορίες συναγερμού | Σφάλματα εισόδου/εξόδου και συναγερμοί αλλαγής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25~85℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0~55℃ |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |