| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑΠΝ32X00 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
Η ενσωματωμένη μονάδα εισόδου/εξόδου της σειράς EC/PN διαθέτει τεχνολογία βιομηχανικού Ethernet EtherCAT/ProfiNet. Με τον συμπαγή σχεδιασμό της, την υψηλή απόδοση σε πραγματικό χρόνο και τις ευέλικτες επιλογές μονάδων, προσφέρει συλλογή δεδομένων υψηλής ταχύτητας και βελτιστοποιημένη διαμόρφωση συστήματος για βιομηχανικές εφαρμογές.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | KAPN32X00 |
| Κανάλια Εισόδου | 32 ψηφιακές είσοδοι |
| Κατανάλωση Εισόδου (MAX) | 2W |
| Τάση Εισόδου | 24V DC (±25%) |
| Τύπος Εισόδου | NPN/PNP |
| Λογικό Σήμα Εισόδου (1/0) | 15~30V / -3~3V |
| Ρεύμα Εισόδου (Τυπικό) | 3mA |
| Ρεύμα Εξόδου (MAX) | 500mA |
| Απομόνωση | Απομόνωση οπτοζεύκτη 500V |
| Διαστάσεις | 115mm × 72mm × 25mm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Βαθμός Προστασίας | IP20 |
Σχεδιασμένο για εγκατάσταση σε τυπική ράγα DIN35mm με ακροδέκτες τύπου ελατηρίου για γρήγορη καλωδίωση. Υποστηρίζει όλους τους κύριους σταθμούς master EtherCAT/ProfiNET για απρόσκοπτη ενσωμάτωση συστήματος.