| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΚΑ1600 |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία παραγωγής | Διανεμημένη μονάδα I/O |
| Περιγραφή | 16 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Αριθμός καναλιού | 16 |
| Εισερχόμενο σήμα | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25 έως 85°C |
| Πρότυπο προϊόντος | ΚΑ1600 |
| Ονομασία του προϊόντος | 16 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 35mA |
| Τεχνολογία | 24VDC |
| Επιτρεπόμενο εύρος | 24VDC ((± 25%) |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Ενιαίος τύπος εισόδου | Εθνικό Εθνικό Πρόγραμμα |
| Εισαγωγική ονομαστική τάση | 24VDC ((± 20%) |
| Εισερχόμενο λογικό σήμα 1 | 15 ~ 30V |
| Λογική εισόδου 0 σήμα | -3~3V |
| Ώρα αποσύνδεσης | Διαμορφώνεται: 1 ~ 10ms, προεπιλεγμένη τιμή 3ms |
| Τυπική τιμή ρεύματος εισόδου | 3mA |
| Απομόνωση και αντίσταση τάσης | 500V |
| Μέθοδος απομόνωσης | Απομόνωση οπτικοσύνδεσμου |
| Διάσταση | 100 mm × 69,65 mm × 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25 έως 85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |