| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Καθορισμός των επιβατών |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Απομακρυσμένη μονάδα I/O |
| Ονομασία | 16 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Τεχνολογία | 24VDC |
| Επιτρεπόμενο εύρος | 24VDC ((± 25%) |
| Τύπος εισόδου | Εθνικό Πρόσωπο |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Στις αυτοματοποιημένες αποθήκες και στα συστήματα εφοδιασμού, οι κατανεμημένες μονάδες I/O μπορούν να εγκατασταθούν σε διάφορες τοποθεσίες, όπως μεταφορικές γραμμές, συσσωρευτές,και εξοπλισμού διαλογής για τη συλλογή δεδομένων σε πραγματικό χρόνο σχετικά με την τοποθεσία των εμπορευμάτωνΤο σύστημα αυτό επιτρέπει την ακριβή παρακολούθηση και διαχείριση των διαδικασιών αποθήκευσης και εφοδιασμού.Οι ενότητες αυτές βελτιώνουν την επιχειρησιακή αποτελεσματικότητα και ακρίβεια με την παρακολούθηση της κυκλοφορίας των εμπορευμάτων.
| Πρότυπο προϊόντος | Καθορισμός |
| Ονομασία του προϊόντος | 16 κανάλια ψηφιακή μονάδα εισόδου |
| Τρέχουσα κατανάλωση | 35mA |
| Τεχνολογία | 24VDC |
| Επιτρεπόμενο εύρος | 24VDC ((± 25%) |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Ενιαίος τύπος εισόδου | Εθνικό Πρόσωπο |
| Εισαγωγική ονομαστική τάση | 0VDC ((± 3V) |
| Εισερχόμενο λογικό σήμα 1 | -3~3V |
| Λογική εισόδου 0 σήμα | 15 ~ 30V |
| Ώρα αποσύνδεσης | Διαμορφώνεται: 1 ~ 10ms, προεπιλεγμένη τιμή 3ms |
| Τυπική τιμή ρεύματος εισόδου | 3mA |
| Απομόνωση και αντίσταση τάσης | 500V |
| Μέθοδος απομόνωσης | Απομόνωση οπτικοσύνδεσμου |
| Διάσταση | 100 mm x 69,65 mm x 12 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~55°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -25 έως 85°C |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
Σχέδιο εγκατάστασης της μονάδας
Διάγραμμα αποσυναρμολόγησης της μονάδας