| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | MB1208-2N-CV3M/HF |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κουτί διανομής 8 θυρών M12 |
| Τύπος διεπαφής | Με καλώδιο |
| Συσκευασία | Ανεξάρτητη Συσκευασία |
| Περιγραφή | Κουτί Διανομής |
| Τερματισμός | Συνδέσεις M12 |
| Χρήση Συνδετήρα | Κουτί Διανομής Αισθητήρων |
| Ονομαστική Τάση | 24V DC/AC |
| Ονομαστική Ένταση Ρεύματος (Amps) | 4 A |
| Αριθμός Θυρών | 8 Θύρες |
| Μέγεθος / Διάσταση | 17.25*5.8*1.83cm |
Διανομέας M12 8 θυρών με εύκαμπτο καλώδιο PVC, διπλού καναλιού NPN με οθόνη LED, σχεδιασμένος για εφαρμογές βιομηχανικού αυτοματισμού, συμπεριλαμβανομένων μηχανών CNC, μηχανών χύτευσης με έγχυση και εξοπλισμού συσκευασίας.
| Μοντέλο Παραγγελίας | MB1208-2N-CV3M/HF |
| Τύπος | NPN |
| Επένδυση | Εύκαμπτο καλώδιο PVC |
| Τύπος Συνδετήρα | Υποδοχή M12 |
| Ονομαστική Ισχύς Ue | 24V DC/AC |
| Ονομαστική Τάση Λειτουργίας Ub | 18...30 V DC |
| Χωρητικότητα φορτίου ρεύματος (A) | 4 A |
| Συνολικό ρεύμα (A) | 6 A |
| Λυχνία ένδειξης τροφοδοσίας | Πράσινη λυχνία LED |
| Βαθμός προστασίας κελύφους | IP67 (όταν συνδεθεί σωστά) |
| Χρώμα επένδυσης | GY |
| Εύκαμπτο καλώδιο PVC | 3*0.75+8*0.34mm² |
| Διαμόρφωση Καναλιού | Διπλό Κανάλι |
| Ορισμός ακροδέκτη | Ακροδέκτης 1: (+) Ακροδέκτης 2: (S2) Ακροδέκτης 3: (-) Ακροδέκτης 4: (S1) Ακροδέκτης 5: (PE) |
| Οθόνη LED | Τροφοδοσία (πράσινο) Σήμα S1 (κίτρινο) Σήμα S2 (λευκό) |