| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | MB1206-1N-CV3M/HF |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | M12 6 δεξαμενή διανομής δεξαμενής |
| Τύπος διεπαφής | Με καλώδιο |
| Περιγραφή | Κουτί διανομής |
| Τερματισμός | Συνδετήρες M12 |
| Χρήση συνδέσμου | Κουτί διανομής αισθητήρων |
| Τεχνική διάταξη | 24V DC/AC |
| Διορισμός ρεύματος (άμπερες) | 4 Α |
| Μέγεθος / διάσταση | 17.25*5.8*1.83cm |
Το M12 6-Port Junction Box με ευέλικτο καλώδιο PVC διαθέτει NPN Single Channel με οθόνη LED, σχεδιασμένο για αυτοματοποιημένη αποθήκευση και έξυπνα συστήματα μεταφορέων εφοδιαστικής.Αυτό το βιομηχανικό κουτί συνδέει σαρωτές barcode, αναγνώστες RFID, φωτοηλεκτρικοί αισθητήρες, οδηγούς κινητήρα και άλλες συσκευές για την ενεργοποίηση των λειτουργιών παρακολούθησης, διαλογής και μεταφοράς υλικών.
Το κιβώτιο συνδέσεων βελτιστοποιεί την καλωδίωση σήματος σε μεταγωγικές ζώνες, μειώνει τις βλάβες των καλωδίων και βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της εφοδιαστικής.
| Πρότυπο παραγγελίας | MB1206-1N-CV3M/HF |
| Τύπος | Εθνικό Πρόσωπο |
| Κεφαλή | Ελαστικό σύρμα από PVC |
| Κατηγορία ισχύος Ue | 24V DC/AC |
| Διορισμένη τάση λειτουργίας Ub | 10...30 V DC |
| Δυνατότητα τρέχουσας φόρτισης (A) | 4 Α |
| Συνολικό ρεύμα ((A) | 6 Α |
| Δύναμη ενεργοποίησης του φωτιστικού δείκτη | Πράσινο φως δείκτη LED |
| Κατηγορία προστασίας από το κέλυφος | IP67 (όταν συνδεθεί σωστά) |
| Χρώμα κάλυψης | ΓΓ |
| Ελαστικό σύρμα από PVC | 310 / 3*0,5+6*0,3mm2 |
| Ορισμός πιν | Πιν 1: (+) Πιν 2: (S2) Πιν 3: (-) Πιν 4: (S1) Πιν 5: (PE) |
| Δείκτης LED | Δύναμη (πράσινο) Σήμα S1 (κίτρινο) Σήμα S2 (λευκό) |