| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | MB1208-2W-PCB1 |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κουτί σύνδεσης 8 θέσεων |
| Τύπος | Χωρίς Εξαρτήματα |
| Τερματισμός | Συνδέσεις M12 |
| Συνολικό Ρεύμα | 6A |
| Ονομαστική Τάση | 24V DC/AC |
| Επίπεδο Προστασίας Περιβλήματος | IP67 |
Αυτό το βιομηχανικό κουτί διανομής διαθέτει διαμόρφωση διπλού καναλιού με σύνδεση M12 8 θυρών, σχεδιασμένο για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν αδιάβροχες και ανθεκτικές στη σκόνη λύσεις, όπως φωτισμός δρόμου LED, ρομποτικοί βραχίονες, καταγραφείς στάθμης νερού, απομακρυσμένοι μετρητές νερού, παρακολούθηση ποιότητας νερού, εξοπλισμός πλοήγησης, φάροι, ναυτικές εφαρμογές και βιομηχανικός εξοπλισμός.
| Μοντέλο Παραγγελίας | MB1208-2W-PCB1 |
| Τύπος | Χωρίς εξάρτημα |
| Τύπος Σύνδεσης | Υποδοχή M12 |
| Ονομαστική Ισχύς Ue | 24V DC/AC |
| Ονομαστική Τάση Λειτουργίας Ub | 18...30 V DC |
| Χωρητικότητα Φορτίου Ρεύματος | 4 A |
| Συνολικό ρεύμα | 6 A |
| Ενδεικτική λυχνία ισχύος | Πράσινη ενδεικτική λυχνία LED |
| Βαθμός προστασίας κελύφους | IP67 (όταν συνδεθεί σωστά) |
| Ορισμός ακροδεκτών | Ακροδέκτης 1: (+) Ακροδέκτης 2: (S2) Ακροδέκτης 3: (-) Ακροδέκτης 4: (S1) Ακροδέκτης 5: (PE) |
| Χωρίς Εξάρτημα | (Όχι) (Όχι) (Όχι) |