| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που χρησιμοποιούνται για τον προσδιορισμό των οχημάτων που χρησιμοποιούνται |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Μοντέλο | U18-D500N(P)1T-R00A |
| Εύρος Ανίχνευσης | 50-500mm |
| Νεκρή Ζώνη | 0-50mm |
| Ανάλυση | 0.15mm |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Ακρίβεια | ±1% (με αντιστάθμιση θερμοκρασίας) |
| Χρόνος Απόκρισης | 32ms |
| Συχνότητα Μεταγωγής | 31Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας | 10-30V DC με προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Βαθμολογία Περιβλήματος | IP67 |
| Τύπος Σύνδεσης | Σύνδεσμος M12 5 ακίδων |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C έως +70°C |
| Βάρος | 35g |