| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | U12-D200N(P) 1T-R00A |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σειρά | Η σειρά U12 |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολη εγκατάσταση |
| Πεδίο ανίχνευσης | 20-200 χιλιοστά |
| Χρόνος απόκρισης | 22 χιλιοστά |
| Εναλλακτική υστερέση | 1 mm |
| Συχνότητα εναλλαγής | 45hz |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,15% F.S. |
| Πρόσθετη τάση | 10-30V συνεχής |