| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημά |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης | 30 έως 300 mm |
| Απόφαση | 0.1 mm |
| Εναλλακτική υστερέση | 2 χιλιοστά |
| Συχνότητα εναλλαγής | 45Hz |
| Πρόσθετη τάση | 10-30VDC |
| Αντίσταση φορτίου | I/ < 300 Ω,U/ > 1k Ω |