| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι εν λόγω διατάξεις ισχύουν για τα οχήματα με κινητήρα. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | 50-500mm |
| Ανάλυση | 0.15mm |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15% F.S. |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC, προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Συχνότητα μεταγωγής | 31Hz |
| Κόκκινο LED | δεν ανιχνεύεται αντικείμενο: Ανάβει, εκμάθηση όταν δεν ανιχνεύεται αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Αντίσταση φορτίου | |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Μοντέλο | U18-D500N(P)32T-R00A |
| Τυφλή ζώνη | 0-50mm |
| Ακρίβεια | ±1% (ενσωματωμένη αντιστάθμιση θερμικής μετατόπισης) |
| Χρόνος απόκρισης | 32ms |
| Υστέρηση μεταγωγής | 2mm |
| Χρόνος αρχικοποίησης | < 500ms |
| Πράσινο LED | αντικείμενο ανιχνεύεται: Ανάβει, εκμάθηση όταν ανιχνεύεται αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Προστασία υπερβολικού ρεύματος | 200mA, Κόκκινο LED και Πράσινο LED αναβοσβήνουν ταυτόχρονα |
| Τύπος εισόδου | Εκμάθηση και συγχρονισμός |
| Υλικό | Επικασσιτερωμένος χαλκός, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού |
| Βαθμός προστασίας περιβλήματος | IP67 |
| Τύπος σύνδεσης | 5 ακίδων, σύνδεσμος M12 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Βάρος | 35g |
| Τύπος εξόδου | N32: 2 NPN έξοδοι μεταγωγής NO/NC P32: 2 PNP έξοδοι μεταγωγής NO/NC |