| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να ισχύουν για τα οχήματα που χρησι |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Αισθητήρες απόστασης υπερήχων |
| Τύπος σύνδεσης | 5 ακίδες, σύνδεση M12 |
| Υλικό | Επικαλυμμένο με χαλκό-νικέλιο, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC |
| Τύπος εισόδου | Teach-in και συγχρονισμός |
| Τυφλή ζώνη | 0-60mm |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |