| Επωνυμία Μάρκας: | Kronz |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Περιγραφή | Υπερηχητικός αισθητήρας |
| Αξιολόγηση περιβλήματος | Διάκριση IP67 |
| Απόφαση | 0.15mm |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,15% F.S. |
| Ακριβότητα | ± 1% |
| ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤ 30mA |
| Τύπος εισόδου | Διδασκαλία και συγχρονισμός |
| Τύπος σύνδεσης | 5pin, σύνδεσμος M12 |
Ο υπερηχητικός αισθητήρας U118-D500UT-R00A έχει εύρος ανίχνευσης 50-500mm, τροφοδοτεί τάση 10-30VDC, προστασία αντίστροφης πολικότητας.Οι υπερηχητικοί αισθητήρες χρησιμοποιούν υπερηχητικά κύματα για πράγματα όπως η ανίχνευση της απόστασης από ένα αντικείμενο, ανιχνεύοντας την παρουσία ή την απουσία αντικειμένων και ανιχνεύοντας την κίνηση αντικειμένων.
| Σχήμα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που χρησιμοποιούνται για τον προσδιορισμό των οχημάτων είναι οι εξής: |
| Πεδίο ανίχνευσης | 50-500 χιλιοστά |
| Άγρια ζώνη | 0-50 mm |
| Απόφαση | 0.15mm |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,15% F.S. |
| Ακριβότητα | ± 1% ((ενσωματωμένη αντιστάθμιση μετατόπισης θερμοκρασίας) |
| Χρόνος απόκρισης | 32 ms |
| Χρόνος εκκίνησης | < 500 ms |
| Πρόσθετη τάση | 10-30V DC, προστατευμένο από αντίστροφη πολικότητα |
| Κόκκινο LED | δεν ανιχνεύθηκε αντικείμενο: Φώτα αναμμένα, διδασκαλία όταν δεν ανιχνεύθηκε αντικείμενο: φλας |
| Πράσινο LED | Ανιχνεύθηκε αντικείμενο: Φώτα, διδασκαλία όταν ανιχνεύεται αντικείμενο: Φλας |
| Προστασία από υπερστροφή | 200mA, κόκκινο LED και πράσινο LED που αναβοσβήνουν ταυτόχρονα |
| Αντίσταση φορτίου | I/ < 300 Ωμ, U/ > 1k Ωμ |
| ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤ 30mA |
| Τύπος εισόδου | διδασκαλία και συγχρονισμός |
| Υλικό | Χάλυβα νικελωμένο, πλαστικά εξαρτήματα, γυάλινη επωξική ρητίνη |
| Αξιολόγηση περιβλήματος | Διάκριση IP67 |
| Τύπος σύνδεσης | 5pin, σύνδεσμος M12 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C ~ +70°C ((248~343K) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C ~ +85°C ((233~358K) |
| Βάρος | 35g |
| Τύπος εξόδου | U: 1 αναλογική τάση εξόδου 0-10V, πάνω/κάτω |