| Επωνυμία Μάρκας: | Kronz |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που χρησιμοποιούνται για την ανάλυση των τιμών είναι οι ακόλουθες: |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα παραγωγής | Αισθητήρες υπερήχων U18 |
| Αναλογική έξοδος | Τάση 0-10V, Πάνω/κάτω |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Ανάλυση | 0.17mm |
| Χρόνος απόκρισης | 52ms |
| Έξοδος | Αναλογικό ρεύμα |
| Τύπος σύνδεσης | 5pin, σύνδεσμος M12 |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30VDC |
Ο αισθητήρας υπερήχων U18-D1000UT-R00A διαθέτει εύρος ανίχνευσης 60-1000mm με τάση τροφοδοσίας 10-30VDC και προστασία αντίστροφης πολικότητας. Αυτός ο αισθητήρας βιομηχανικού τύπου παρέχει ακριβή αναλογική έξοδο τάσης 0-10V (πάνω/κάτω) με γρήγορο χρόνο απόκρισης 52ms, καθιστώντας τον ιδανικό για εφαρμογές μέτρησης απόστασης και ανίχνευσης αντικειμένων.
| Μοντέλο | U18-D1000UT-R00A |
| Εύρος ανίχνευσης | 60-1000mm |
| Τυφλή ζώνη | 0-60mm |
| Ανάλυση | 0.17mm |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Ακρίβεια | ±1% (με αντιστάθμιση θερμοκρασίας) |
| Χρόνος απόκρισης | 52ms |
| Χρόνος αρχικοποίησης | < 500ms |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC (προστασία αντίστροφης πολικότητας) |
| Ενδείξεις LED | Κόκκινο (κανένα αντικείμενο), Πράσινο (αντικείμενο ανιχνεύθηκε) |
| Προστασία υπερέντασης | 200mA |
| Αντίσταση φορτίου | I/ 1k Ohm |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Υλικό | Επικαλυμμένο με χαλκό-νικέλιο, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP67 |
| Τύπος σύνδεσης | 5pin, σύνδεσμος M12 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25℃ έως +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40℃ έως +85℃ |
| Βάρος | 38g |