| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Το όχημα πρέπει να είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέργεια και να είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέ |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Σχήμα | Το όχημα πρέπει να είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέργεια και να είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική ενέργεια. |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης | 20-120 mm |
| Άγρια ζώνη | 0-20 mm |
| Απόφαση | 0.1 mm |
| Επαναληψιμότητα | ± 0,15% F.S. |
| Ακριβότητα | ± 1% (με αντιστάθμιση θερμοκρασίας) |
| Χρόνος απόκρισης | 18 ms |
| Εναλλακτική υστερέση | 1 mm |
| Συχνότητα αλλαγής | 55Hz |
| Χρόνος εκκίνησης | < 500 ms |
| Πρόσθετη τάση | 10-30V συνεχής με προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Δείκτες LED | Κόκκινο LED:Φώτα όταν δεν ανιχνεύεται αντικείμενο, αναβοσβήνουν κατά τη διάρκεια της διδασκαλίας Πράσινο LED:Φώτα κατά την ανίχνευση αντικειμένου, αναβοσβήνει κατά τη διάρκεια της διδασκαλίας |
| Προστασία. | Προστασία από υπερστροφή σε 200mA (τα LED αναβοσβήνουν ταυτόχρονα) |
| Αντίσταση φορτίου | I/ < 300 Ω, U/ > 1k Ω |
| ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤ 30mA |
| Τύπος εισόδου | Διδασκαλία και συγχρονισμός |
| Κατασκευή | Χάλυβα νικελωμένο, πλαστικά εξαρτήματα, γυάλινη επωξική ρητίνη |
| Αξιολόγηση περιβλήματος | Διάκριση IP67 |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης M12 τεσσάρων καρπών |
| Θέρμανση λειτουργίας | -25°C έως +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως +85°C |
| Βάρος | 16g |
| Επιλογές εξόδου | N2:1 έξοδος διακόπτη NPN NO/NC P2:1 Έξοδος διακόπτη PNP NO/NC |