| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | U12-D200N(P) 2T-R00A |
| MOQ: | 5 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag συσκευασία |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Περιγραφή | Αισθητήρες Υπερήχων 20-200mm |
| Συχνότητα μεταγωγής | 45Hz |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC |
| Χρώμα LED | Πράσινο, Κόκκινο |
| Τυφλή ζώνη | 0-20mm |
| Ανάλυση | 0.1mm |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Βάρος | 20g |
| Μοντέλο | U12-D200N(P)2T-R00A |
| Εύρος ανίχνευσης | 20-200mm |
| Τυφλή ζώνη | 0-20mm |
| Ανάλυση | 0.1mm |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Ακρίβεια | ±1%(ενσωματωμένη αντιστάθμιση θερμικής μετατόπισης) |
| Χρόνος απόκρισης | 22ms |
| Υστέρηση μεταγωγής | 1mm |
| Συχνότητα μεταγωγής | 45Hz |
| Χρόνος αρχικοποίησης | < 500ms |
| Τάση τροφοδοσίας | 10-30V DC, προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Κόκκινο LED | Δεν ανιχνεύεται αντικείμενο: Ανάβει, εκμάθηση όταν δεν ανιχνεύεται αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Πράσινο LED | Ανιχνεύεται αντικείμενο: Ανάβει, εκμάθηση όταν ανιχνεύεται αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Προστασία υπερβολικού ρεύματος | 200mA, Κόκκινο LED και Πράσινο LED αναβοσβήνουν ταυτόχρονα |
| Αντίσταση φορτίου | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
| Τύπος εισόδου | Εκμάθηση και συγχρονισμός |
| Υλικό | Επικασσιτερωμένος χαλκός, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού |
| Βαθμός προστασίας περιβλήματος | IP67 |
| Τύπος σύνδεσης | 4pin, συνδετήρας M12 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Βάρος | 20g |
| Τύπος εξόδου | N2: 1 έξοδος μεταγωγής npn NO/NC P2: 1 έξοδος μεταγωγής pnp NO/NC |