| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Box Packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Ρυθμός προώθησης | 1.488Mpps |
| Μνήμη buffer πακέτων | 1.2Mbit |
| Μέγιστη ισχύς PoE ανά θύρα | 30W (IEEE 802.3at) |
| Εύρος ζώνης | 14G |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 3W |
| Διεύθυνση MAC | 2K |
| Περίβλημα | Μέταλλο |
| Λειτουργία προώθησης | Αποθήκευση και προώθηση |
Οι ανθεκτικοί διακόπτες Ethernet αποτελούν ουσιώδη στοιχεία σε βιομηχανικά δικτυακά περιβάλλοντα, προσφέροντας αξιόπιστη και ασφαλή συνδεσιμότητα για διάφορες εφαρμογές. Σχεδιασμένοι για να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις σκληρών βιομηχανικών συνθηκών, αυτοί οι διακόπτες συνδυάζουν ανθεκτικότητα με προηγμένες λειτουργίες.
| Ψύξη | Φυσική ψύξη, χωρίς ανεμιστήρα |
| Μνήμη buffer πακέτων | 1.2Mbit |
| Εύρος ζώνης | 14G |
| Μέγιστη ισχύς PoE ανά θύρα | 30W (IEEE 802.3at) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40~75°C (-40~167°F) |
| Τάση εισόδου | DC12-52V/DC 48-52V(PoE) |
| Θύρες PoE+ | 4GE PoE, 802.3af, 802.3at, Αυτόματη διαπραγμάτευση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~75°C (-40~167°F) |
| Διεύθυνση MAC | 2K |
| Σχετική υγρασία | 5%~95%, Χωρίς συμπύκνωση |
Αυτοί οι βιομηχανικοί διακόπτες Ethernet είναι ιδανικοί για απαιτητικά περιβάλλοντα, όπως εργοστάσια παραγωγής, συστήματα μεταφορών, εταιρείες ενέργειας και δίκτυα παρακολούθησης. Ο στιβαρός σχεδιασμός τους εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε κρίσιμες εφαρμογές όπου η λειτουργία του δικτύου είναι ζωτικής σημασίας.
Κάθε βιομηχανικός διακόπτης Ethernet συσκευάζεται με ασφάλεια σε προστατευτικά κουτιά με αφρώδη επένδυση για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά. Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστους μεταφορείς για να διασφαλίσουμε την έγκαιρη παράδοση, με παροχή πληροφοριών παρακολούθησης για όλες τις αποστολές.