| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παρακολούθηση των οχημάτων. |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος Εξόδου N2I | 1 Αναλογική Έξοδος Τάσης 0-10V +1 Αναλογική Έξοδος Ρεύματος 4-20mA, Πάνω/Κάτω |
| Προστασία Υπερβολικού Ρεύματος | 200mA, Κόκκινο LED Και Πράσινο LED Αναβοσβήνουν Ταυτόχρονα |
| Χρόνος Αρχικοποίησης | < 500ms |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Κόκκινο LED | Δεν Ανιχνεύεται Αντικείμενο: Αναβοσβήνει, Εκμάθηση Όταν Δεν Ανιχνεύεται Αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Ακρίβεια | ±1% (Ενσωματωμένη Αντιστάθμιση Θερμοκρασιακής Απόκλισης) |
| Βαθμός Προστασίας Περιβλήματος | IP67 |
| Αντίσταση Φορτίου | I/<300 Ohm, U> 1K Ohm |
Ο Βιομηχανικός Αισθητήρας Υπερήχων είναι μια συσκευή υψηλής ακρίβειας με οθόνη LED, σχεδιασμένη για ακριβή μέτρηση απόστασης σε βιομηχανικά περιβάλλοντα. Με ανάλυση 0.17mm και εύρος ανίχνευσης 60-1000mm, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικές εφαρμογές.
| Ακρίβεια | ±1% (Ενσωματωμένη Αντιστάθμιση Θερμοκρασιακής Απόκλισης) |
| Τύπος Σύνδεσης | 5pin, Σύνδεσμος M12 |
| Τύπος Εξόδου UI | 1 Αναλογική Έξοδος Τάσης 0-10V +1 Αναλογική Έξοδος Ρεύματος 4-20mA, Πάνω/Κάτω |
| Βαθμός Προστασίας Περιβλήματος | IP67 |
| Τάση Τροφοδοσίας | 10-30V DC, Προστασία Αντίστροφης Πολικότητας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.15%F.S. |
| Βάρος | 38g |
Ο Βιομηχανικός Αισθητήρας Υπερήχων KRONZ είναι ιδανικός για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, όπως: