| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | U18-D1000R4T-R00A |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Polybag packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τύπος Σύνδεσης | Σύνδεση M12 5 ακίδων |
| Πράσινο LED | Αντικείμενο Ανιχνεύθηκε: Ανάβει, Εκμάθηση όταν ανιχνευθεί αντικείμενο: Αναβοσβήνει |
| Εύρος Ανίχνευσης | 60-1000mm |
| Βάρος | 38g |
| Τύπος εξόδου R4 | 1 Έξοδος RS485, Modbus-rtu |
| Υλικό | Επικασσιτερωμένος χαλκός, πλαστικά εξαρτήματα, εποξειδική ρητίνη γυαλιού. |
| Τυφλή Ζώνη | 0-60mm |
Οι Βιομηχανικοί Υπερηχητικοί Αισθητήρες είναι προηγμένοι αισθητήρες σχεδιασμένοι για να παρέχουν ακριβή και αξιόπιστη μέτρηση απόστασης σε βιομηχανικά περιβάλλοντα. Αυτοί οι αισθητήρες διαθέτουν καινοτόμο τεχνολογία για να διασφαλίζουν βέλτιστη απόδοση και απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε διάφορες εφαρμογές.
| Τάση Τροφοδοσίας | 10-30V DC, Προστασία αντίστροφης πολικότητας |
| Τυφλή Ζώνη | 0-60mm |
| Τύπος εξόδου R4 | 1 Έξοδος RS485, Modbus-rtu |
| Ακρίβεια | ±1% (Ενσωματωμένη αντιστάθμιση θερμοκρασιακής μετατόπισης) |
| Τύπος Σύνδεσης | Σύνδεση M12 5 ακίδων |
| Βάρος | 38g |
| Ρεύμα χωρίς φορτίο | ≤30mA |
Οι Βιομηχανικοί Υπερηχητικοί Αισθητήρες KRONZ είναι ευέλικτοι και αξιόπιστοι αισθητήρες ιδανικοί για ακριβή μέτρηση απόστασης σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις με εύρος ανίχνευσης 60-1000mm. Αυτοί οι αισθητήρες είναι ιδανικοί για συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου που απαιτούν ανίχνευση αντικειμένων και αίσθηση εγγύτητας.