| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 15ης Ιουλίου 2014. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Βιομηχανικό Τροφοδοτικό AC/DC |
| Είσοδος | AC/DC |
| Ονομαστική Έξοδος | 24V/5A |
| Εύρος Τάσης | 23.5-28.0V |
| Μέγιστο Χωρητικό Φορτίο | 50000μF |
| Ισχύς Εξόδου | 120W |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Εύρος Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | -- | 240 | VAC |
| Είσοδος AC | 85 | -- | 264 | ||
| Είσοδος DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Συχνότητα Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος AC | 50 | -- | 60 | Hz |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Ακρίβεια Τάσης Εξόδου | Εύρος πλήρους φορτίου | -- | ±1.0 | -- | % |
| Ρύθμιση Γραμμής | Ονομαστικό φορτίο | -- | ±0.5 | -- | |
| Ρύθμιση Φορτίου | 0% - 100% φορτίο | -- | ±1.0 | -- |
| Υλικό Περίβλημα | Μέταλλο (AL5052, SPCC, SGCC) |
| Διαστάσεις | 110.00 x 32.00 x 124.00 mm |
| Βάρος | 490g ±1% (Τυπ.) |
| Μέθοδος Ψύξης | Ελεύθερη μεταφορά αέρα |