| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Περιγραφή | Εφοδιασμός ηλεκτρικής ενέργειας 240V |
| Δύναμη εξόδου | 240W |
| Ονομαστική παραγωγή | 48V/5A |
| Δυναμική τάση | 48.0-53.0 |
| ρεύμα διαρροής | < 0,5mA |
| Πρότυπα ασφαλείας | 48V |
| Δοκιμαστική τάση | 500VDC |
| Στον βαθμό ρύπανσης | 2 |
Αυτή η βιομηχανική παροχή ισχύος 240W παρέχει 48V / 5A έξοδο με υψηλή σταθερότητα και αντι παρεμβολές δυνατότητες για βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου σε σκληρά περιβάλλοντα.Το σχεδιασμό που είναι τοποθετημένο σε σιδηρόδρομο DIN εξοικονομεί χώρο ενώ παράγει αξιόπιστη ενέργεια.
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Πεδίο τάσης εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | - Δεν ξέρω. | 240 | ΔΕΠ |
| Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος | 85 | - Δεν ξέρω. | 264 | ||
| Συνεχή είσοδος | 120 | - Δεν ξέρω. | 370 | ΔΕΔ | |
| ρεύμα εισόδου | Ονομαστική είσοδος | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 3 | Α |
| ρεύμα διαρροής | 264VAC | < 0,5mA | |||
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό της υπόθεσης | Μεταλλικό (AL5052, SPCC) |
| Μέγεθος | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Βάρος | 650 g (τύπος) |
| Μέθοδος ψύξης | Ελεύθερη διακίνηση αέρα |