| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
Βιομηχανικό τροφοδοτικό 120W που παρέχει οικονομικές, τυποποιημένες λύσεις τροφοδοσίας πράσινης ενέργειας, τοποθετημένες σε ράγα, αποδοτικές και εξοικονομητικές ενέργειας. Σχεδιασμένο για υψηλή σταθερότητα και απόδοση κατά των παρεμβολών σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Όνομα Προϊόντος | Βιομηχανικό Τροφοδοτικό 120W |
| Εφαρμογή | Εσωτερική χρήση |
| Προστασία Υπερέντασης | 230VAC, ονομαστικό φορτίο |
| Πρότυπα Ασφαλείας | 48V |
| Μείωση Τάσης Εισόδου | 85VAC-100VAC |
| Υλικό Περίβλημα | Μέταλλο |
| Διαστάσεις | 110 x 32 x 124 mm |
| Μέθοδος Ψύξης | Ελεύθερη μεταφορά αέρα |
| Αριθμός Μοντέλου | Ισχύς Εξόδου | Ονομαστική Τάση & Ρεύμα Εξόδου | Εύρος Τάσης Εξόδου | Απόδοση στα 230VAC | Μέγιστο Χωρητικό Φορτίο |
|---|---|---|---|---|---|
| PRF120-48A30 | 120W | 48V/2.5A | 47.0-53.0V | 94% | 30000μF |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Εύρος Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | -- | 240 | VAC |
| Είσοδος AC | 85 | -- | 264 | ||
| Είσοδος DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Συχνότητα Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος AC | 50 | -- | 60 | Hz |
| Είσοδος AC | 47 | -- | 63 |
| Υλικό Περίβλημα | Μέταλλο (AL5052, SPCC, SGCC) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 110.00 x 32.00 x 124.00 mm |
| Βάρος | 490g ±1% (Τυπ.) |
| Μέθοδος Ψύξης | Ελεύθερη μεταφορά αέρα |