| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Περιγραφή | Τροφοδοτικό 55V |
| Ισχύς Εξόδου | 242W |
| Ονομαστική Έξοδος | 55V/4.4A |
| Τάση Εξόδου | 52.0-56.0 |
| Συντελεστής Ισχύος | 115VAC-230VAC |
| Λειτουργία DC OK | Αντιστατικό φορτίο |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Εύρος Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | -- | 240 | VAC |
| Είσοδος AC | 85 | -- | 264 | ||
| Είσοδος DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Ρεύμα Εισόδου | Ονομαστική είσοδος | -- | -- | 3 | A |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Ακρίβεια Τάσης Εξόδου | Εύρος πλήρους φορτίου | 55V | -- | ±1.0 | % |
| Κυμάτωση & Θόρυβος | Εύρος ζώνης 20MHz (τιμή κορυφής-κορυφής) | 55V | -- | 100-200 | mv |
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Υλικό Περιβλήματος | Μέταλλο (AL5052, SPCC) |
| Διαστάσεις | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Βάρος | 650g (Τυπ.) |
| Μέθοδος Ψύξης | Ελεύθερη μεταφορά αέρα |