| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | MB1208-2P-PCB1 |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κουτί σύνδεσης |
| Έξοδος | PNP |
| Τερματισμός | Συνδετήρες M12 |
| Τύπος | LED |
| Ονομαστική Τάση | 24V DC/AC |
| Συνδετήρας | PCB |
Αυτό το βιομηχανικού τύπου κουτί διανομής διαθέτει διπλό κανάλι 8 θέσεων PNP με συνδετήρες M12, σχεδιασμένο για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Οι αδιάβροχοι συνδετήρες M12 προσφέρουν βολική εγκατάσταση με ακροδέκτες στερέωσης με παξιμάδι για απλές, γρήγορες συνδέσεις και πρεσαριστούς ακροδέκτες για αποτελεσματικές μαζικές συνδέσεις. Η σειρά αδιάβροχων συνδετήρων είναι ιδανική για εφαρμογές που απαιτούν προστασία από νερό και σκόνη.
| Μοντέλο Παραγγελίας | MB1208-2P-PCB1 |
| Τύπος | PNP |
| Υποδοχή M12 | |
| Ονομαστική Ισχύς Ue | 24V DC/AC |
| Ονομαστική Τάση Λειτουργίας Ub | 18...30 V DC |
| Χωρητικότητα ρεύματος φορτίου (A) | 4 A |
| Συνολικό ρεύμα (A) | 6 A |
| Λυχνία ένδειξης τροφοδοσίας | Πράσινη λυχνία ένδειξης LED |
| Βαθμός προστασίας κελύφους | IP67 (όταν συνδεθεί σωστά) |