| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουλίου 2014. |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Όνομα Προϊόντος | Βιομηχανικό Τροφοδοτικό |
| Ισχύς Εξόδου | 240W |
| Ονομαστική Έξοδος | 12V/16A |
| Τάση Εξόδου | 24.0-28.0V |
| Υλικό Θήκης | Μέταλλο (AL5052, SPCC) |
| Πρότυπα Ασφαλείας | 24V |
| Μείωση Τάσης Εισόδου | 85VAC-100VAC |
| Μέγιστο Χωρητικό Φορτίο | 40000 μF |
Αυτό το βιομηχανικό τροφοδοτικό 240W παρέχει μια οικονομικά αποδοτική λύση για τοποθέτηση σε ράγα για βιομηχανικό εξοπλισμό ελέγχου και μηχανήματα. Σχεδιασμένο για σκληρά περιβάλλοντα, προσφέρει υψηλή σταθερότητα και δυνατότητες αντι-παρεμβολών σε μια συμπαγή, ελαφριά μεταλλική θήκη με φωτεινή ένδειξη LED.
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Εύρος Τάσης Εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 100 | -- | 240 | VAC |
| Είσοδος AC | 85 | -- | 264 | ||
| Είσοδος DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Ρεύμα Εισόδου | Ονομαστική είσοδος | -- | -- | 3 | A |
| Στοιχείο | Συνθήκες Λειτουργίας | Ελάχ. | Τυπ. | Μέγ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Ακρίβεια Τάσης Εξόδου | Εύρος πλήρους φορτίου | 24V | -- | ±1.0 | % |
| Κυμάτωση & Θόρυβος | Εύρος ζώνης 20MHz (τιμή κορυφής-κορυφής) | 24V | -- | 60-120 | mV |
| Προστασία Υπερ-τάσης | 24V | ≤35V | Λειτουργία Hiccup | Αυτο-ανάκτηση |
| Υλικό Θήκης | Μέταλλο (AL5052, SPCC) |
| Διαστάσεις | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Βάρος | 650g (Τυπ.) |
| Μέθοδος Ψύξης | Ελεύθερη μεταφορά αέρα |