| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | ΠΡΤ480-24Α46 |
| MOQ: | 10 κομμάτια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Περιγραφή | Ηλεκτρική παροχή 480W |
| Δύναμη εξόδου | 480W |
| Ονομαστική παραγωγή | 48V/20A |
| Δυναμική τάση | 24-28V |
| ρεύμα εισόδου | 400VAC έως 480VAC |
| Διαμονή | Μεταλλικό (AL5052, SPCC) |
| Ψύξη | Φυσική ψύξη αέρα |
Η σειρά PRFT480-xxA46 είναι ένα τριστάσιο DIN σιδηροδρομικό ηλεκτρικό ρεύμα σχεδιασμένο για βιομηχανικές εφαρμογές.and safe isolation with a 150% power reserve capacity for demanding startup conditions (και ασφαλής απομόνωση με δυνατότητα 150% εφεδρικής ισχύος για απαιτητικές συνθήκες εκκίνησης).
| Αριθμός μοντέλου. | Δύναμη εξόδου | Ονομαστική έξοδος τάσης και ρεύματος | Πεδίο τάσης εξόδου | Δυναμικότητα 230VAC | Μέγιστη χωρητική φόρτιση |
|---|---|---|---|---|---|
| Η διαδικασία αυτή δεν μπορεί να επιβληθεί μόνον σε όσους είναι αρμόδιοι για την εκτέλεση των καθηκόντων. | 480W | 24V/20A | 24-28V | 95% | 20000μF |
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Πεδίο τάσης εισόδου | Ονομαστική είσοδος (πιστοποιημένη τάση) | 380 | - Δεν ξέρω. | 480 | ΔΕΠ |
| Εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος | 320 | - Δεν ξέρω. | 600 | ||
| Συνεχή είσοδος | 450 | - Δεν ξέρω. | 800 | ΔΕΔ | |
| Τύπος τάσης εισόδου | 47 | - Δεν ξέρω. | 63 | Hz | |
| ρεύμα εισόδου | 400VAC | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 0.85 | Α |
| 500VAC | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 0.7 | ||
| ρεύμα εισόδου | 400VAC Ψυχρή εκκίνηση | - Δεν ξέρω. | 50 | - Δεν ξέρω. | |
| Παράγοντας ισχύος | 400VAC Κανονική θερμοκρασία, πλήρως φορτισμένη | 0.93 | 0.95 | - Δεν ξέρω. | |
| 500VAC | 0.92 | 0.95 | - Δεν ξέρω. | ||
| Ξεκινήστε το χρόνο καθυστέρησης | - Δεν ξέρω. | 0.8 | - Δεν ξέρω. | σ |
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Ακριβότητα τάσης εξόδου | Περιοχή πλήρους φορτίου | - Δεν ξέρω. | ±1.0 | - Δεν ξέρω. | % |
| Κανονισμός γραμμής | Ονομαστικό φορτίο | - Δεν ξέρω. | ±0.5 | - Δεν ξέρω. | |
| Κανονισμός φορτίου | 0% - 100% φορτίο | - Δεν ξέρω. | ±1.0 | - Δεν ξέρω. | |
| Κύκλος και θόρυβος | εύρος ζώνης 20 MHz (αριθμός κορυφής-κορυφής) | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | 150 | μv |
| Temperature drift coefficient Ο συντελεστής κλίσης θερμοκρασίας | 0°C έως +50°C | - Δεν ξέρω. | ±0.03 | - Δεν ξέρω. | %/°C |
| Μίν. φορτίο | 0 | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | % | |
| Δυναμικό Min. Load | 10 | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. |
| Άρθρο | Συνθήκες λειτουργίας | - Μίνι. | Τύπος. | Μαξ. Μαξ. | Μονάδα |
|---|---|---|---|---|---|
| Απομόνωση | Εισαγωγή-Εξόδου (1 λεπτό, ροή διαρροής < 5mA) | 4000 | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | ΔΕΠ |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40 | - Δεν ξέρω. | +70 | °C | |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 | - Δεν ξέρω. | +85 | ||
| ΜΤΠΔ | Η μέθοδος αυτή εφαρμόζεται σε όλα τα είδη που χρησιμοποιούνται για την παρασκευή προϊόντων. | > 300,000 | - Δεν ξέρω. | - Δεν ξέρω. | h |
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Μεταλλικό (AL5052, SPCC) |
| Μέγεθος | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Βάρος | 1080g (Typical) |
| Μέθοδος ψύξης | Ελεύθερη διακίνηση αέρα |
Η Kronz είναι μια κατασκευαστική επιχείρηση που βρίσκεται στην περιοχή Zengcheng, στην πόλη Guangzhou, που ειδικεύεται σε υψηλής απόδοσης λύσεις βιομηχανικού αυτοματισμού.Η Kronz διατηρεί πλήρη εξοπλισμό επεξεργασίας προϊόντων και μια επαγγελματική ομάδα που είναι ικανή σε διάφορες τεχνολογίες αυτοματισμού..
Το εύρος των προϊόντων μας περιλαμβάνει βιομηχανικούς συνδετήρες, αισθητήρες (Inductive, Capacitive, Photoelectric, Ultrasonic), βιομηχανικά ενεργειακά εφοδιαστικά, συστήματα Fieldbus, συστήματα αναγνώρισης RFID,και Industrial Ethernet SwitchesΠροσφέρουμε τόσο τυποποιημένη όσο και εξατομικευμένη παραγωγή με βάση τις απαιτήσεις των πελατών.
Το προϊόν αυτό κατασκευάζεται στο Guangdong της Κίνας.
Ναι, αυτό το προϊόν είναι πιστοποιημένο CE και συμμορφώνεται με τα πρότυπα IEC/UL62368, EN61010, and UL508.
Δεν απαιτείται ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας.
Ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 5-8 εργάσιμες μέρες για μικρές ποσότητες.