| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | PRF120-24A30 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Box Packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σιδηροδρόμου DIN |
| Δύναμη εξόδου | 120W |
| Προστασία από υπερστροφή | 230VAC, ονομαστικό φορτίο |
| Μέθοδος ψύξης | Χωρίς ανεμιστήρα |
| Τάξη ασφαλείας | ΚΛΑΣΙΑ Ι |
| Σειρά | Πίνακας 3 |
| Ιπ βαθμός | IP20 |
| ΑΔΔ ((V) | 23.5-28V |
Η βιομηχανική παροχή ρεύματος AC/DC είναι μια αξιόπιστη και αποτελεσματική λύση για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν σταθερή πηγή ενέργειας.Με ρυθμιζόμενο εύρος τάσης εξόδου 24-26V και ευρύ εύρος τάσης εισόδου συνεχούς ρεύματος 120-370VDC, η τροφοδοσία αυτή εξασφαλίζει τη συμβατότητα με διάφορους εξοπλισμούς και συστήματα.
Εξοπλισμένο με προστασία από βραχυκύκλωμα και υπερφόρτωση, αυτό το βιομηχανικό ηλεκτρικό ρεύμα AC/DC δίνει προτεραιότητα στην ασφάλεια και την αξιοπιστία στη λειτουργία.Οι ενσωματωμένες διασφαλίσεις βοηθούν στην πρόληψη ζημιών στις συνδεδεμένες συσκευές και εξασφαλίζουν συνεχή παροχή ενέργειας ακόμη και σε δύσκολες συνθήκες.
| Υλικό στέγασης | Μεταλλικά (AL1100, SPCC) και πλαστικά (PC940) |
| Μέθοδος ψύξης | Χωρίς ανεμιστήρα |
| Σειρά | Πίνακας 3 |
| Σκοπός | Βιομηχανικό ηλεκτρονικό αξεσουάρ |
| Πεδίο τάσης εισόδου συνεχούς ρεύματος | 120-370VDC |
| ΑΔΔ ((V) | 24-26 |
| Προστασία. | Υπερφόρτωση, Υπερτάσεις, Σύντομο κύκλωμα |
| Δυναμική ισχύς | 24V/20A, 48V/10A |
| Πεδίο τάσης εισόδου εναλλασσόμενου ρεύματος | 85-264VAC |
| Εγκατάσταση | Εγκατάσταση σιδηροδρόμου DIN |
Το KRONZ High Efficiency Industrial Power Supply 24V είναι ένα ευέλικτο προϊόν που έχει σχεδιαστεί για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.Η παροχή ηλεκτρικής ενέργειας με διακόπτη (SMPS) είναι ένα απαραίτητο εργαλείο για την τροφοδότηση βιομηχανικών ηλεκτρονικών εξοπλισμούς..
Κατασκευάζεται στο Guangdong της Κίνας, αυτή η βιομηχανική τροφοδοσία συνεχούς ρεύματος είναι πιστοποιημένη με CE, εξασφαλίζοντας υψηλά ποιοτικά πρότυπα και συμμόρφωση με τους κανονισμούς ασφάλειας.Και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη., καθιστώντας την προσιτή τόσο σε μικρές όσο και σε μεγάλες βιομηχανικές επιχειρήσεις.
Η ομάδα τεχνικής υποστήριξης του προϊόντος μας είναι αφιερωμένη στην παροχή βοήθειας στους πελάτες με τυχόν ζητήματα που σχετίζονται με το προϊόν βιομηχανικής τροφοδοσίας.Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες αντιμετώπισης προβλημάτων για να διασφαλίσουμε ότι οι πελάτες μας μπορούν να χρησιμοποιούν και να συντηρούν αποτελεσματικά το προϊόν μας.
Εκτός από την τεχνική υποστήριξη, παρέχουμε μια σειρά από υπηρεσίες για τη βελτίωση της απόδοσης και της μακροζωίας της βιομηχανικής τροφοδοσίας μας.καθοδήγηση συντήρησης, και υπηρεσίες επισκευής για την αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων που μπορεί να προκύψουν.
Το προϊόν Industrial Power Supply είναι προσεκτικά συσκευασμένο για να διασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση στους πελάτες μας.Κάθε μονάδα τυλίγεται με ασφάλεια σε προστατευτικό υλικό συσκευασίας για να αποφεύγεται οποιαδήποτε βλάβη κατά τη μεταφοράΤο προϊόν τοποθετείται στη συνέχεια σε ένα ανθεκτικό χαρτόνια κουτί με κατάλληλο μαξιλάρι για να απορροφά κάθε αντίκτυπο.
Για την αποστολή, χρησιμοποιούμε αξιόπιστες υπηρεσίες ταχυμεταφορών για να παραδώσουμε το προϊόν στην πόρτα σας εγκαίρως.Οι συνεργάτες μας έχουν εμπειρία στο χειρισμό εύθραυστων εξοπλισμών και θα εξασφαλίσουν ότι η βιομηχανική σας τροφοδοσία θα φτάσει σε τέλεια κατάσταση..