| Επωνυμία Μάρκας: | KRONZ |
| Αριθμός μοντέλου: | PRF480-24A30 |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας: | Box Packing |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Τάση/Ρεύμα | 24V/20A |
| Ρεύμα Διαρροής | 240VAC |
| Μέθοδος Ψύξης | Χωρίς Ανεμιστήρα |
| Τάση Εισόδου | 85-264VAC/120-370VDC |
| Εύρος Τάσης Εισόδου DC | 120-370VDC |
| Εγκατάσταση | Στήριξη σε Ράγα DIN |
| Ισχύς Εξόδου | 480W |
| Υψηλή Απόδοση | 94% |
Αυτό το βιομηχανικό τροφοδοτικό παρέχει αξιόπιστη, σταθερή ισχύ για συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου. Σχεδιασμένο για απαιτητικά περιβάλλοντα, διαθέτει στιβαρή κατασκευή με μεταλλικό (AL1100, SPCC) και πλαστικό (PC940) περίβλημα για βέλτιστη ανθεκτικότητα και προστασία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Προστασίες | Βραχυκύκλωμα / Υπερφόρτωση |
| Εύρος Τάσης Εισόδου AC | 85-264VAC |
| Υψηλή Απόδοση | 94% |
| Μέθοδος Ψύξης | Χωρίς Ανεμιστήρα |
| Βαθμός IP | IP20 |
| Ισχύς Εξόδου | 480W |
| ΡΥΘΜΙΣΗ(V) | 24-28 |
| Προστασία | Υπερφόρτωση, Υπέρταση, Βραχυκύκλωμα |
Ιδανικό για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, όπως:
Παρέχεται ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη για την εγκατάσταση, την αντιμετώπιση προβλημάτων και τη συντήρηση, ώστε να διασφαλίζεται η βέλτιστη απόδοση του βιομηχανικού σας τροφοδοτικού.